3S GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ,2003 yılında Adana merkezde Gümrük Müşaviri Ali SAÇAN tarafından  kurulmuş olup ve şimdi Mersin merkez  olmak üzere 13 ayrı ilde  müşterilerin  talepleri doğrultusunda  gümrükleme,nakliye ve dış ticaret danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilinde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosuyla sektörünün en iyileri arasında yer almaktadır.

3S Gümrük Müşavirliği olarak; her biri konusunda uzman 150 personelimiz ve 13 ayrı ilde bulunan şubelerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Gümrük Müşavirliği mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadromuzla yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri müşterilerimiz adına sürekli takip edip uygulayarak yaptığımız işin eşyanın sadece gümrükten çekilmesinden ibaret olmadığı bilinciyle en doğru ve en iyi hizmeti sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Gümrük müşavirlerimiz, gümrük müşavir yardımcılarımız, müşteri temsilcilerimiz, ofis ve sahada görevli arkadaşlarımızla gümrükleme sürecinizi keyifli bir tecrübeye dönüştürüyoruz.